+90 532 771 55 04 - 0352 231 86 24

Sosyal Medyada Biz}

Hemen Arayın 0532 771 55 04
15. KATA KADAR ASANSÖRLÜ ÇELİK KASALI ARAÇLARIMIZLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ HEMEN FİYAT TEKLİFİ İÇİN ARAYINIZ.
TÜMÜNÜ GÖR

Kayseri Şehirler Arası Nakliyat

 • Şehirler Arası Nakliyat
  Nakliyat sektörünün son yıllarda devamlı olarak gelişmesi bu alanda oluşan açığın kapatılmasına yardımcı olmaktadır. Taşınmak hem stresli hem de yorucu bir süreci kapsadığı için bu konuda profesyonel yardım alınması işin kolaylaşmasını ve hatta eğlenceli hale gelmesini sağlamaktadır.
  Kayseri merkezli olarak sunduğumuz hizmetlerimiz ile taşımacılık alanında uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. Taleplerinize göre farklı hizmetlerimizden yararlanarak bu aşamayı daha rahat bir şekilde atlatabilirsiniz. Farklı bir şehre taşınmak isteyenler için şehirler arası nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır.
  Ekspertiz Hizmeti İle İnceleme
  Firmamız ile çalışmak istemeniz durumunda ilk olarak adresinize gelen ekspertiz ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak bu şekilde almamız gereken bilgilere ulaşmaktadır. Bu işlemin tamamlanmasının ardından sizlere gerekli olan bütün detaylar verilerek bilgilenmeniz sağlanır.
  Ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınız incelenerek ne kadar ücret karşılığına hizmet alacağınız belirlenmiş olunur. Onay vermeniz durumunda gelecek ekibimiz bu sürecin başlamasını sağlayacaktır.
  Profesyonel Eşya Paketleme
  Evinizde bulunan eşyaların kırılacak ve zarar görecek olanları ayrılarak bu şekilde ambalajlama ve paketleme elemanlarımız tarafından itinalı olarak yapılır. Her bir eşyanın zarar görmemesini sağlamak amacı ile belirli boyutlarda koliler içerisinde ambalajlanarak taşınması gerekir.
  Mobilyalarda büyük boyutları nedeni ile taşıma sıkıntısı olabileceği için uzman elemanlarımız demonte hale gelmesini sağlamaktadır. Bu sayede hem eşyalarınız zarar görmemiş olur hem de araç içerisinde fazladan yer kaplamadan daha kolay taşınabilir. Özellikle uzun mesafe yani şehirler arası taşıma yapılacağı durumlarda bu aşama oldukça önemlidir.
  Paketleme için gerekli olan ekipmanları firmamız temin ettiği için bu konuda günlerce koli aramak zorunda kalmamış olursunuz. Ekibimiz bu konuda yeterli deneyime sahip olarak işlemlerini özveri ile yürütmektedir.
  Uygun Araçlar İle Taşıma
  Eşyaların boyutlarına göre yeterli olacak farklı araç seçeneklerimiz sayesinde bir araç ile istediğiniz adrese taşıma işlemini kolayca yapıyoruz. Yapılan incelemeler sırasında belirlenen aracımız adresinizde hazır olarak bekletilir. Eşyaların hazırlama aşaması bitiminde bütün koliler araç içerisinde uygun şekilde yerleştirilir.
  Araçlarımız içerisinde kolilerin hareket etmemesi için sabitlenmeleri elemanlarımız tarafından yapılarak ulaştırma işlemine başlanır.
  Ulaşım sürelerimiz şehir içi veya şehirler arası taşımacılık taleplerinize göre değiştiğinden verilen adresin uzaklığı bu konuda belirleyici olmaktadır.
  Şehirler Arası Taşımacılık Teslimat
  Aracımız verdiğiniz adrese ulaştığında sizlerin gözetiminde bütün koliler yeni adresinize çıkartılarak sorun olup olmadığı incelenir. Bu aşamada gerekli kontrolleri yapmanız son derece önemli olduğundan dikkat etmeniz gerekir.
  Demonte olarak getirilen eşyalarda ustalarımız montaj işlemlerini yaparak eşyalarınızı kullanıma hazır bir şekilde sizlere teslim eder.
  Uygun Fiyat İle Nakliyat
  Taşınma işleminde stressiz ve yorulmadan sonuç almak istediğinizde sizlere profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bütün çalışmaları ekibimiz yaparken siz taşınmanın keyfini çıkartabilirsiniz.
  Taleplerinize göre değişen uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde kaliteli hizmeti uyguna alarak verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.
27 Ekim 2016
1.211 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Mesut demir dedi ki:

  Kayseri den ankara ya evimi taşıdılar kısa sürede eşyamı sarıp araca yüklediler sigorta poliçemi konuştuğumuz gibi eşyam yüklendikten sonra aldım eşyamı teslim aldım sorunsuz bir taşıma oldu ben çok memnun kaldım umarım bu yazım size faydalı olur

  1. Forum Nakliyat dedi ki:

   İlginiz için biz teşekkür ederiz mesut bey biz sizlerle varız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.