+90 532 771 55 04 - 0352 231 86 24

Sosyal Medyada Biz}

Hemen Arayın 0532 771 55 04
15. KATA KADAR ASANSÖRLÜ ÇELİK KASALI ARAÇLARIMIZLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ HEMEN FİYAT TEKLİFİ İÇİN ARAYINIZ.
TÜMÜNÜ GÖR

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat.
Özel taleplerinize göre yapacağımız çalışmalar sayesinde en verimli sonuçları almanız için ekibimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Taşınma sürecinin herkesi nasıl etkilediğini en iyi bilenlerden olduğumuz için bu konuda gereken hassasiyeti her işimizde gösteriyoruz.
Kayseri’de bulunan merkezimiz ile evden eve sigortalı taşıma konusunda sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Evinizden aldığımız eşyaları yeni adresinize güvenli bir şekilde ulaştırarak bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz.
Sigorta yaptırmanız olabilecek sorunlar karşısında zararınızın sigorta firması tarafından karşılanmasını sağlar. Bu sayede de mağdur olmadan zararınızı karşılayarak daha kaliteli sonuçlar alabilirsiniz.
Sigortalı Taşıma Nedir?
Nakliyat alanında güvenli hizmet vermek son derece önemli olduğundan oluşabilecek sorunlara karşı müşterilerin mağduriyetini gidermek adına sigorta firması tarafından sigorta işlemleri yapılabilir.
Eşyaların incelenmesi ve gerekli bilgilerin alınması ile taşıma işlemi için kırılma ya da zarar görme gibi sorunlara karşı daha güvenli olunması sağlanmış olur. Firmamız yaptığı çalışmalarda öncelik olarak sizlerin memnuniyetini düşündüğü için bu konuda en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
Eşyaların Taşıma İçin Paketlenmesi
Ekspertiz hizmetimiz ile evinizde yapılacak çalışmalar sonucunda alınan bilgilere göre yeterli ekip ve ekipmanın taşımaya hazırlık yapılması için evinize getirilmesinin ardından paketleme işlemi başlar. Kayseri evden eve nakliyat konusunda uzman elemanlarımız paketleme işlemi için verdiğiniz tarihte adresinize gelerek eşyaların paket yapılmasını sağlar. Ardından tek tek paketlenerek kolilere konulan eşyalar ambalaj ile sarılarak taşıma için hazır hale getirilir.
Mobilyalarda daha küçük çaplı yer kaplamaları ve zarar görmeden taşınmaları için demonte işlemi yapılır. Bu sayede parçalara ayrılan eşyalar sorunsuz olarak kısa sürede taşınabilir.
Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık
Kayseri şehrinde farklı bir adrese taşınmak istediğinizde profesyonel yardım almanız bu süreci sizin açınızdan daha hızlı bir hale getirecektir. Yorulmadan ve uğraşmadan sonuç almanız için bütün aşamalar deneyimli elemanlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır.
Daha güvenli sonuçlar almanız için sizlere sunduğumuz sigortalı nakliyat seçeneğimiz konusunda firmamız ile görüşme yaparak daha fazla bilgi alabilir ve taleplerinizi bu şekilde iletebilirsiniz.