+90 532 771 55 04 - 0352 231 86 24

Sosyal Medyada Biz}

Hemen Arayın 0532 771 55 04
15. KATA KADAR ASANSÖRLÜ ÇELİK KASALI ARAÇLARIMIZLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ HEMEN FİYAT TEKLİFİ İÇİN ARAYINIZ.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Hakkımızda
Nakliyat sektöründe yaşanan değişimleri takip ederek sizlere her zaman daha iyi hizmeti vermek için profesyonel ekibimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Pek çok farklı seçenek üzerinden verdiğimiz hizmetlerimizden istediğiniz hizmeti her zaman bizlere ulaşarak alabilirsiniz.
Evden eve nakliyat konusunda deneyimli olan ekibimiz bu konuda yapılması gereken bütün işlemleri sırası ile yaparak kısa sürede sonuç almanızı sağlamaktadır. Nakliyat sektöründe edinmiş olduğumuz yer sayesinde ilk tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz.
Kayseri merkezli çalışan firmamız bu bölgeden profesyonel nakliyat hizmetleri ile taleplerinize geri dönüş yapmaktadır.
Hizmetlerimiz
Pek çok farklı seçenek ile sizlere yardımcı olmak için en iyi seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz.
Şehir içi nakliyat
Şehirlerarası nakliyat
Asansörlü taşımacılık
Evden eve nakliyat
Sigortalı evden eve nakliyat
Parça eşya taşıma gibi sunduğumuz hizmetlerimiz arasından en uygun olanı tercih ederek ihtiyaç duyduğunuz her durumda firmamız ile güvenilir bir şekilde çalışabilirsiniz.
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
Çalışmalarımızı daha iyi yürütmek adına evinizde yapılacak olan incelemeler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu sayede eşyaların incelenmesi, gerekli ekipmanların belirlenmesi, hizmet bedelinin belirlenmesi gibi işlemler uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler ile belirlenmektedir.
Yapılan incelemelerin ardından sunduğumuz bilgilere göre onay vermeniz durumunda deneyimli ekibimiz istediğiniz tarihte evinize gelerek eşyalarınızın taşınması için hazır hale gelmesini sağlamaktadır.
Kullanılacak olan ekipmanların ve yeterli sayıda ekip elemanı da bu süreçte alınan bilgiler göre belirlenir.
Şehir İçi Nakliyat
Kayseri’de bulunan merkezimiz sayesinde şehir içi nakliyat konusunda bu bölgede istediğiniz her semtte kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Kayseri evden eve nakliyat için yapacağımız çalışmalar sayesinde sizin uğraşmanıza gerek kalmadan bütün işlemler ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde yapılır.
Taşınmanın stresini yaşamak ve bu yorucu süreçte yıpranmak istemeyenler nakliyat konusunda sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizden yararlanarak ve taşınmanın keyfini çıkartabilirler.
Yaptığımız çalışmalarda bu sürecin sizleri nasıl etkilediğini en iyi bilenlerden olduğumuz için özverili olarak her aşamada sizlere gereken özeni göstererek işlemleri yürütüyoruz.
Şehirler Arası Nakliyat
Kayseri dışından farklı bir şehre taşınmak isteyenler için sunduğumuz şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz uzun mesafe de kusursuz sonuçlar almanızı sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Uzun mesafeye gidileceği için eşyaların toparlanması ve kolilere konulması aşamasında deneyimli ekibimiz dikkatle çalışarak her birini ayrı ayrı paketlemektedir.
İstediğiniz her şehre taşınırken yanınızda olarak bu süreci sizin için en kolay hale getiriyoruz. Uzun süre verdiğimiz hizmetler sayesinde nakliyat alanında en kaliteli çalışmaları yaparak sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.
Sigortalı Taşımacılık
Güvenilir hizmet almak istediğinizde tercih edebileceğiniz seçeneklerimiz arasında sigortalı taşımacılık hizmeti de yer alıyor. Eşyalarınızın sigorta şirketi tarafından sigorta yapılması ulaşım sürecinde yaşanabilecek olan aksilikler durumunda mağdur olmamış olursunuz.
Eşyalarınızı sigorta ettirmek istediğinizde işlem öncesinde sigorta şirketi gerekli evrakları hazırlayarak sizlere sunar. Bu sayede verdiğimiz hizmet sürecinde eşyalarınızın zarar görmesi halinde masraflar konusunda yaşadığınız mağduriyet sigorta şirketi tarafından karşılanır ve sorun yaşamadan masrafları karşılayabilirsiniz.
Uygun Fiyat Garantisi
Çalışmalarımızda her zaman bizim için önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Bu nedenle gereken özveri ile bütün ekibimiz sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır.
Uygun fiyat politikamız taşımacılık alanında en kaliteli sonuçları uygun fiyatlar ile almanızı sağlamaktadır. Tercih edeceğiniz hizmet seçeneğimize göre farklı fiyatlarımız ile yardım alabilirsiniz. Bu konuda yapılacak incelemeler ile hizmet bedeli için bilgi almanızı sağlıyoruz.
Daha detaylı bilgi almak veya hizmet talep etmek istediğinizde bizlere iletişim bilgilerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.