+90 532 771 55 04 - 0352 231 86 24

Sosyal Medyada Biz}

Hemen Arayın 0532 771 55 04
15. KATA KADAR ASANSÖRLÜ ÇELİK KASALI ARAÇLARIMIZLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ HEMEN FİYAT TEKLİFİ İÇİN ARAYINIZ.
TÜMÜNÜ GÖR

Asansörlü Ev Taşıma Kayseri

 • Kayseri Asansörlü Taşımacılık Fiyatları
  Gelişen teknoloji sayesinde taşımacılık işlemleri daha kolay ve kaliteli şekilde yapılır duruma gelmiştir. Firmamız bu alanda yaşanan gelişmeleri her zaman yakından takip ederek profesyonel olarak hizmet vermektedir.
  Teknolojinin sunduğu kolaylıklar arasında yer alan asansörlü taşımacılık hizmeti özellikle binalarım devamlı olarak yükselmesi ve eşyaların üst katlara taşınmasında oluşabilecek sorunlar için etkili bir yöntemdir.
  Firmamız bu konuda sizlere sunduğu uygun fiyat seçenekleri sayesinde eşyalarınızın üst kaylara daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Vinç üzerinde bulunan asansör sayesinde dışarıdan binaya yaklaşan aracımız ile eşyalar daha kısa sürede istediğiniz gibi yeni adresinize teslim edilir.
  Asansörlü Taşıma Hizmeti
  Bu alanda profesyonel olarak ekibimiz kullandığımız teknoloji ile istediğiniz yeni adrese taşınan eşyaların bina içerisine sokulmadan dışarıdan vinç yardımı ile çıkartılması sağlanır.
  Uygun fiyat seçeneklerimiz kaliteli hizmet almak isteyenler için etkili bir seçenek olmaktadır. Özellik mobilyalarda montajı yapılmış olan eşyaların taşınması merdiven aralıklarının dar olması durumunda zorlayıcı olmaktadır. Bu süreci daha kolay hale getirmek için son yıllarda daha sık kullanılan asansör ile ulaştırma işlemini firma olarak sizlere en güvenli şekilde sunuyoruz.
  Güvenilir Nakliyat Hizmetleri
  Şehir içi veya şehirler arası nakliyat konusunda uzman ekibimiz ile her aşamada yaptığımız itinalı çalışmalar ile başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz. Kayseri merkezli olan firmamız bu şehirde şehir içi hizmet verirken farklı şehirler için şehirlerarası hizmet vermektedir.
  İlk aşamasından son aşamasına kadar nakliye hizmetlerimizde her an özverili olarak çalışan elemanlarımız sizlere gereken özeni ve hassasiyeti göstermektedir.
  Paketleme Ve Ambalajlama
  Eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için itinalı bir şekilde ambalajlanmaları gerekir. Bu konuda deneyimli ekibimiz asansörlü nakliyat için ilk olarak eşyalarınızın hazırlanmasını sağlamaktadır.
  Gerekli ekipmanlar ile yapacağımız çalışmalar sayesinde eşyaları zarar görmeyecek şekilde sararak ve paketleyerek taşımaya hazır hale getiriyoruz. Mobilyaların asansörlü vinç ile çıkartılması demonte hale getirilmelerine gerek kalmamasını sağlar.
  Yeni adrese ulaştırılan eşyalar vinç yardımı binanın içerisine sokulmadan bina dışından daireye çıkartılarak bu sayede bu alandan içeri alınır. Aynı şekilde eşyaları çıkartma konusunda da bu şekilde yapılacak çalışmalar taşımanın daha güvenli ve sorunsuz olarak yapılmasını sağlamaktadır.
  Uygun Fiyatlı Asansörlü Nakliyat
  Çoğu firmanın sunmadığı bir hizmet olan asansör ile taşımacılıkla firmamız en kaliteli şekilde çalışma yapmaktadır. Bu sayede daha hızlı ve kolay taşınarak bu süreci daha rahat atlatabilirsiniz.
  Vinç sistemi bu sayede asansöre konulan eşyaların yukarı veya aşağı doğru daha kolayca taşınmasını sağlar. Bu sistemi kullanılırken yapacağımız çalışmalarda eşyaların olası risklere karşı güvenli olması için sıkıca bağlanmasını sağlıyoruz.
  Uygun fiyat politikamız evden eve nakliyat konusunda arzu ettiğiniz her hizmeti daha uyguna alarak kaliteli sonuçlar almanızı sağlayarak yardımcınız oluyoruz.
27 Ekim 2016
1.637 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Murat korkmaz dedi ki:

  Evimi taşıtmak için birçok firma aradım sonunda forum nakliyat la anlaştım iyiki anlaşmışım hiçbir eşyam zarar görmeden yeni evime taşıdılar başırılı çalışmalarınızın devamını diler hayırlı işler dilerim.

  1. ercan dedi ki:

   Forum Nakliyat Olarak Biz İlginizden Dolayı Biz Teşekkür Ederiz.

 2. ismail uzun dedi ki:

  asansörlü taşımayı herkeze tavsiye ederim hiçbir eşyam zarar görmeden taşındı başta korkarak yaklaşsam bile forum nakliyat teşekkür ediyorum

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.